התנהגות מינית

אנשים עוסקים במגוון מעשים מיניים מעת לעת, כתוצאה ממגוון נרחב של סיבות. פעילות מינית מתבטאת בדרך כלל בעוררות מינית ושינויים פיסיולוגיים באדם, שחלקם בולטים ואילו אחרים עדינים יותר.

זהו האופן שבו בני אדם מבטאים את מיניותם. אנשים עוסקים במגוון מעשים מיניים מעת לעת, כתוצאה ממגוון נרחב של סיבות. פעילות מינית מתבטאת בדרך כלל בעוררות מינית ושינויים פיסיולוגיים באדם, שחלקם בולטים ואילו אחרים עדינים יותר. פעילות מינית עשויה לכלול אף התנהגות ופעילות שמטרתה לעורר את עניין המין האחר, כגון שיטות למצוא או למשוך שותפים, פעולות חיזור ומצגי התנהגות, או מגעים אישיים בין אנשים, כגון למשל משחק מקדים.

מונחים קשורים:           

התנהגות מינית נשית. ספר המתאר את ההתנהגויות המיניות המאפיינות נשים, סוגי פעילויות מיניות אופייניות לנשים, ומניעים להתנהגויות מיניות נשיות.

התנהגות מינית גברית. מאמר המתאר את ההתנהגויות המיניות האופייניות לגברים, המניעים, דרכי פעולה וחשיבה, וביטויים גבריים מיניים.

סקרי התנהגויות מיניות. מערך סקרים הבודק התנהגויות מיניות שונות של אנשים שונים, כולל מניעים, מאפיינים, והעדפות מיניות אישיות.

סוגי התנהגויות מיניות. מאמר המפרט את כל סוגי ההתנהגויות המיניות הקיימות בין גברים, נשים, הומוסקסואלים, לסביות וטרנסג'נדרים.

הפרעות בתפקוד המיני. מאמר על טיפול תרופתי לשיפור התפקוד המיני.

התמכרות למין. הגורמים להתמכרות זו והשלכותיה.

 

 

 

באותו נושא