התמודדות עם לחצים

השיטות השונות להתמודדות עם לחצים.

זה נראה כאילו אין שום דבר שניתן לעשות לגבי מתח, אך למעשה לאדם יש יותר שליטה על מצבים אלו מכפי שנדמה לו. למעשה, מימוש פשוט של שליטה על החיים הוא הבסיס להתמודדות עם מצבי לחץ, וכרוך בנטילת אחריות על המחשבות, הרגשות, לוחות הזמנים והשיטות להתמודדות עם בעיות.

מונחים קשורים:           

התמודדות עם לחצים בעבודה. לחץ בעבודה הוא אחד הגורמים המובילים למחלות. מאמר זה מבהיר את המונחים "מתח" ו"לחץ" במקום העבודה, ומסביר מדוע אין כזה דבר "לחץ טוב". חלק מהאנשים מתמודדים טוב יותר מאחרים עם לחצים, אך כאשר המתח מוביל לבעיות הפוגעות ביכולת לבצע עבודה, משימות יומיומיות שונות, או הנאה מתחביבים. חוסר טיפול בלחצים עשוי להוביל לנכות רגשית כמו כל מצב אחר.

הגורמים ללחץ. כשאדם לחוץ, בין אם על ידי מקום עבודתו או חייו האישיים, הצעד הראשון לשיפור התחושה הוא זיהוי הגורם. מאמר זה מפרט את השיטות היעילות לזיהוי הגורמים ללחץ, ונקיטה בשיטות התמודדות בריאות.

נושא הלחץ בראיונות לעבודה. שאלה משותפת אחת בראיונות לעבודה היא "כיצד אתה מתמודד עם לחץ?" מאמר זה מסביר את התשובה הנכונה לשאלה זו והדרך בה ניתן לשדר למעסיק הפוטנציאלי את המסר לפיו למרות שהמרואיין מושפע מלחצים, הוא אינו מניח להם לשנות את התנהגותו, וכיצד ניתן להצליח בעבודה למרות הלחצים.

התמודדות עם לחצים בתקופת החגים. מאמר על השפעות החגים על המשפחה, תרומתם ללחצים ושיטות ההתמודדות.

לחץ וחרדה אצל ילדים. מאמר על אבחון חרדה אצל ילדים וגישת הטיפול התרופתי.

 

 

 

באותו נושא